Εμπνευσμένο από τo συνδυασμό νερού και φωτιάς και τη μόνιμη επιθυμία για ένα ζεστό μπάνιο, το ξύλινο υδρομασάζ, Soak Wood-Fired Hot Tub, παίρνει ένα minimal design με καθίσματα δημιουργημένα από κέδρο. Σε στυλ Bauhaus, καλύπτεται σε ένα βαθμό από αλουμίνιο, ενώ η μια του πλευρά έχει πρόσβαση σε σόμπα, για να κάνει ακόμα πιο ζεστό το μπάνιο σας. Τέλος η επιλογή θέρμανσης από προπάνιο θα ικανοποιήσει εκείνους που θέλουν να ”μουλιάζουν” λιγότερο.
![υδρομασάζ](https://didee.gr/wp-content/uploads/2016/05/soak-hot-tub.jpg?x92947)